مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره

سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد , کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , کنکور ارشد , آزمون دکتری , انتخاب رشته دانشگاه , دانشگاه بدون کنکور , نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره

سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد , کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , کنکور ارشد , آزمون دکتری , انتخاب رشته دانشگاه , دانشگاه بدون کنکور , نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور

سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد , کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , کنکور ارشد , آزمون دکتری , انتخاب رشته دانشگاه , دانشگاه بدون کنکور , نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور

پیوندها
 • ۰
 • ۰
بهترین منابع کنکور ریاضی 98
بهترین منابع کنکور ریاضی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین منابع کنکور ریاضی 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت کد تخفیف مشاوره کلیک کنید

همه داوطلبان کنکور ریاضی برای موفقیت و پشت سرگذاشتن کنکور نیاز به رعایت 3 فاکتور دارند برنامه ریزی صحیح، منابع مطالعاتی موثر و تلاش و پشتکار دانش آموز.بدون شک با رعایت این 3 مورد پذیرفته شدن در رشته مورد علاقه حتمی می باشد. داشتن برنامه ریزی کنکور مناسب و منطقی که به تمام فعالیت های درسی و غیر درسی شما نظم دهد، تاثیر بسیار زیادی در موفقیت داوطلب دارد علاوه بر آن انتخاب منابع مطالعاتی مناسب با بهره هوشی هر دانش آموز بسیار موثر می باشد( سطح هوشی دانش آموزان با یکدیگر متفاوت می باشد و باید بر توان ذهنی هردانش آموز منابع مطالعاتی را انتخاب کرد). در ادامه مطلب قصد داریم منابع پرطرفداری که بسیاری از داوطلبان کنکور از مطالعه آن نتیجه گرفته اند معرفی نماییم که پیشنهاد می کنیم حتما آن را مطالعه نمایید.

کنکور سراسری ریاضی در سال آینده برای دو نظام آموزشی برگزار خواهد شد.

 

بهترین منابع کنکور ریاضی 98

همانطور که می دانید در سال 98 کنکور سراسری ریاضی برای دو گروه نظام جدید (فارغ التحصیلان پایه دوازدهم) و نظام قدیم (فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی) برگزار می شود و با توجه به تغییراتی که در کتب سیستم آموزشی نظام جدید ایجاد شده است باید برای انتخاب بهترین منابع کنکور ریاضی 97  دقت کافی داشت. در ادامه این مطلب ابتدا بهترین منابع دروس عمومی و سپس منابع دروس تخصصی معرفی می شود.

منابع دروس عمومی کنکور ریاضی  

 • ادبیات

 • ضریب ادبیات در کنکور ریاضی 4 می باشد بنابراین داوطلبانی که تست های این درس را در کنکور حل می کنند نسب به بقیه شانس موفقیت بیشتری دارند برای تسلط بر تمام مباحث ادبیات کتب زیر را می توانید تهیه کنید.

 بهترین منابع کنکور ریاضی 98

 1.  گاج نقره ای

گاج-نقره-ای-ادبیات

اولین پیشنهاد ما برای درس ادبیات کتاب گاج نقره ای می باشد زیرا در تمام مباحث ادبیات به صورت جامع درسنامه طراحی کرده است و با حل کردن حدود 6000 تست این کتاب به تسلط کامل در این درس می رسید.

2 .نشرالگو

نشرالگو ادبیات

این کتاب نیز مانند کتب گاج نقره ای تمام مباحث را بررسی است و اگر این کتاب را دارید نیازی به تهیه کتاب دیگری ندارید.

3. سیر تا پیاز

سیر تا پیاز ادبیات

اگر در فهم ادبیات مشکل دارید این کتاب گزینه خوبی می تواند برای شما باشد زیرا خط به خط کتاب درسی را به تفکیک قرابت معنایی و املا و آرایه بررسی می کند و فهم مطالب برای شما آسان می شود.

 • دین و زندگی

 

ضریب درس دین و زندگی نیز مانند ادبیات فارسی در کنکور ریاضی 4 می باشد و به دلیل آسان بودن مباحث این درس نسبت به سایر دروس، با مطالعه 1 ساعت در روز می توان درصد بسیاری بالایی را در این درس به دست آورد.

1. گاج نقره ای

گاج نقر ه ای دینی

کتاب گاج نقره ای در این درس بسیار قوی عمل کرده است و پیشنهاد اول ما به شما این کتاب می باشد و باتوجه به این که بیش از نیمی از سوالات درس دینی در کنکور از آیات و روایات مطرح می شود با مطالعه این کتاب به تسلط لازم در این خصوص می رسید.

2. نشرالگو

نشرالگو دینی

اگر این کتاب را دارید دیگر نیازی به تهیه کتاب گاج نقره ای نمی باشد زیرا از لحاظ مباحث شبیه هم می باشند.

3. آبی قلم چی

اگر نیاز به حل تست های بیشتری دارید، این کتاب را به عنوان کتاب دوم و فقط برای حل تست می توانید تهیه کنید.

 • عربی

 • درس عربی نسبت به سایر دروس عمومی کمی برای داوطلبان فهم مطالبش سخت تر می باشد و با توجه به کم تر بودن ضریب (2) این درس در کنکور سراسری ریاضی بسیاری از داوطلبان وقت کافی برای این درس صرف نمی کنند در حالی که می توان با منابع مطالعاتی صحیح به درصد بالا در این درس امیدوار بود.

1. گاج نقره ای

گاج نقره ای عربی

کتاب های گاج نقره ای در این درس نیز حرف اول را میزنند و با داشتن درسنامه های کم حجم و مختصر و تست های نکته دار می توان به تسلط کامل در درس عربی رسید.

2.

خیلی سبز

اگر در درک مفاهیم عربی مشکل دارید این کتاب برای شما مناسب است زیرا مباحث را بسیار ساده و با لحنی متفاوت توضیح داده است.

 • زبان انگلیسی

 

ضریب زبان انگلیسی در کنکور ریاضی 2 می باشد و توجه به این درس در کنکور شانس موفقیت را افزایش می دهد.

1. مبتکران

مبتکران-زبان

بهترین منبع درس زبان انگلیسی که رتبه های برتر کنکور از مطالعه آن نتیجه گرفته اند کتاب مبتکران دکتر شهاب اناری می باشد زیرا تمام مباحث درس زبان انگلیسی را  در درسنامه جز به جز بررسی کرده است و با حل کردن تست های تالیفی و کنکوری این کتاب می توان به درصد بالا امیدوار بود.

2.سیر تا پیاز

سرتا-پیاز-زبان-10
 

 

اگر این کتاب را دارید نیازی به تهیه کتاب مبتکران نمی باشد زیرا دارای درسنامه ساده و روان می باشد و بیشتر تمرکزش برمباحث پیش دانشگاهی می باشد و با مطالعه آن به تسلط کافی می رسید.

منابع دروس تخصصی کنکور ریاضی

 • ریاضیات

نیازی به گفتن این موضوع نیست که برای قبولی در رشته های پرطرفدار فنی مهندسی باید برای این درس بیش از سایر دروس وقت صرف کنید تا به درصد بالا برسید. ریاضیات کنکور ریاضی تشکیل شده است از ریاضی 2، آمار، حسابان، حساب دیفرانسیل و انتگرال، هندسه 1 و 2، هندسه تحلیلی و جبرخطی و جبر و احتمال. سوالات این درس کاملا تحلیلی و مرتبط باهم می باشند و برای پاسخگویی به سوالات باید برتمام مباحث تسلط داشت و حذف هیچکدام از مباحث توصیه نمی شود.

بهترین منابع کنکور ریاضی 98

 •  آمار

مبحث آمار برای داوطلبان کنکور ریاضی نسبت به سایر مباحث آسان تر می باشد و با کمی مطالعه می توان به تسلط در حل سوالات آن رسید منبع پیشنهادی ما برای درس آمار کتاب گاج نقره ای می باشد.

 • جبر و احتمال و ریاضیات گسسته

 

معمولا از مبحث آمار و جبرو احتمال _ ریاضیات گسسته حدود 12 _ 15  سوال در کنکور ریاضی مطرح می شود که  باحل این 15 سوال می توان به درصد بالا رسید برای مبحث جبرو احتمال و ریاضیات گسسته کتاب گاج نقره ای  و انتشارات نشرالگو منابع مطالعاتی مناسبی هستند.

 •  حسابان و ریاضی پایه و دیفرانسیل

 

تقریبا نیمی از سوالات کنکور ریاضی را این مباحث تشکیل می دهند بنابراین باید وقت و دقت بیشتری را صرف این مباحث کنید تا به تسلط لازم برسید. برای درس حسابان و ریاضی کتاب گاج نقره ای و انتشارات نشرالگو و برای دیفرانسیل انتشارات تخته سیاه و خیلی سبز مناسب می باشد.

 • هندسه 2،1 و تحلیلی

 

برای پاسخ به سوالات مبحث هندسه باید قدرت تصویر سازی و تجسم بسیار بالایی داشت بنابراین تسلط بر مبحث هندسه نیازمند تمرین بسبار زیاد می باشد. منابع انتشارات نشرالگو، گاج نقره ای و تخته سیاه منابع مناسب برای این مباحث می باشد که با مطالعه آن می توان به حل حدود 15 تست این مبحث امیدوار بود.

 • فیزیک

در کنکور ریاضی 45 سوال از درس فیزیک مطرح می شود و بعد از درس ریاضی، این درس بیشترین ضریب را در زیرگروه های رشته ریاضی دارد پس نباید از مطالعه دقیق آن غافل بود.اصلی ترین منبع برای درس ریاضی کتاب درسی می باشد در واقع ابتدا باید بر مباحث و تمرین های کتاب درسی تسلط داشت و سپس به سراغ منابع  آموزشی رفت. بهترین منابع آموزشی در درس فیزیک کتاب گاج نقره ای برای درک مباحث و انتشارات نشرالگو برای حل تست می باشد.

 • شیمی

در درس شیمی نیز 35 سوال مطرح می شود ولی بیشتر داوطلبان کنکور وقت کمتری را صرف این درس می کنند در حالی که برای پذیرش در برخی رشته های ریاضی، باید درصد بالایی در این درس کسب کرد. بهترین منابع برای درس شیمی کتاب مبتکران به تالیف بهمن بازرگانی می باشد که با مطالعه دقیق آن به تسلط کافی میرسید علاوه براین کتاب انتشارات نشرالگو نیز در درس شیمی قوی عمل کرده است و مزیتی که این کتاب نسبت به کتاب مبتکران دارد کم حجم تر بودن آن است و برای داوطلبانی که می خواهند وقت کمی  صرف شیمی کنند، مناسب تر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین منابع کنکور ریاضی 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت کد تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : بهترین منابع کنکور ریاضی 98

 مشاوره تحصیلی - ایران مشاوره - مشاوره تحصیلی تلفنی - برنامه ریزی کنکور 97 - برنامه ریزی کنکور 98 - منابع کنکور تجربی 97  - بهترین منابع کنکور 97 - برنامه ریزی کنکور تجربی 97 - مشاوره کنکور 97 - برنامه ریزی کنکور تجربی 97 - برنامه ریزی کنکور ریاضی 98 - مشاوره کنکور 98 - بهترین منابع کنکور تجربی - بهترین دی وی دی های کنکورثبت نام کنکور 98 - ثبت نام کنکور آزاد 98 - مشاوره تحصیلی تلفنی - برنامه ریزی کنکور 98 - برنامه ریزی کنکور 97 - برنامه ریزی کنکور ریاضی 97 - برنامه ریزی کنکور انسانی 97 - منابع کنکور ریاضی 97 - منابع کنکور انسانی 97 - دفترچه ثبت نام کنکور - کارت ورود به جلسه کنکور 97 - ثبت نام کنکور سراسری - دفترچه ثبت نام کنکور - ثبت نام کنکور 97 - منابع کنکور منحصرا زبان 97 - شرایط کنکور سراسری 97 - کنکور تجربی 97 - کارت ورود به جلسه کنکور 97 - کنکور هنر 97 - کنکور منحصرا زبان 97 -  ضرایب دروس کنکور هنر 97 - شرایط کنکور سراسری 97 - حذفیات کنکور 97 - کنکور انسانی 97 - برنامه ریزی کنکور هنر 97 - برنامه ریزی کنکور منحصرا زبان 97 - کنکور ریاضی 97 - نتایج کنکور سراسری 97 - کنکور 98 - رفع محرومیت کنکور 97 - تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 - کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور - کنکور - مشاوره کنکوربرنامه ریزی کنکور در عید نوروز - آیا کنکور حذف می شود - چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم - تاریخ برگزاری کنکور 97 - ثبت نام مجدد کنکور سراسری - رشته های بدون کنکور سراسری 97 - کارنامه کنکور - نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 - تاثیر معدل در کنکور 97 - زمان ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 - زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 - سوالات کنکور هنر 97سوالات کنکور زبان 97سوالات کنکور ریاضی 97سوالات کنکور علوم انسانی 97سوالات کنکور علوم تجربی 97 - آزمون عملی هنر 97رشته های کنکور 97 - ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 - ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 - دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسیدفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 - دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 - انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 - کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 - نتایج کنکور کاردانی به کارشناسینتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 - تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 - تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 - زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 - زمان برگزاری کاردانی به کارشناسی 97 - زمان تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 - ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 - تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 - تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 - نتایج کاردانی فنی حرفه ای 97 - اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 97 - کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای 97 - دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 - دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 - زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 - زمان نتایج کاردانی به کارشناسی 97 - زمان نتایج کاردانی فنی حرفه ای 97 - زمان تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 - نتایج کنکور سراسری 97 - کارت آزمون عملی هنر 97 - ثبت نام رشته های بدون کنکور 97 - رتبه قبولی کنکور - رشته های نیمه متمرکز 97 - رشته های نیمه متمرکز 97 - نتایج اولیه رشته های نیمه متمرکز 97 - مصاحبه رشته های نیمه متمرکز 97 - مصاحبه رشته های نیمه متمرکز 97 - زمان مصاحبه رشته های نیمه متمرکز 97 - نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 - نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 - زمان نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 زمان اعلام نتایج کنکور 97 - زمان اعلام نتایج کنکور 97 - زمان نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 - زمان نتایج کاردانی فنی حرفه ای 97 - زمان برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 97 - زمان مصاحبه رشته های نیمه متمرکز 97 - زمان تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 - زمان تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 - زمان نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 - بهترین منابع کنکور ریاضی 98

 • ۹۷/۰۷/۰۲
 • IRAN MOSHAVERE IRAN MOSHAVERE

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی