مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره

سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد , کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , کنکور ارشد , آزمون دکتری , انتخاب رشته دانشگاه , دانشگاه بدون کنکور , نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره

سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد , کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , کنکور ارشد , آزمون دکتری , انتخاب رشته دانشگاه , دانشگاه بدون کنکور , نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور

سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد , کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , کنکور ارشد , آزمون دکتری , انتخاب رشته دانشگاه , دانشگاه بدون کنکور , نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور

پیوندها
 • ۰
 • ۰
دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مطمئنا شمایی که در حال مطالعه این مطلب هستید مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) خود را دریافت کرده اید و یا در اواخر دوره کاردانی به سر می برید و قصد ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 را دارید و به دنبال دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 هستید. به همین دلیل ما این مطلب را تحت عنوان دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی آماده کرده ایم و در آن علاوه بر قرار دادن لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، به برخی از موضوعاتی که در دفترچه پرداخته شده است نیز اشاره کرده ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97  که لینک آن در همین صفحه قرار دارد را دانلود و مطالعه فرمایید و سپس برای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایید.

دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره های بالاتر از کارشناسی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی نمی باشند.

شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97

در ابتدا بهتر است یکسری از مهمترین شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 را ذکر کنیم . از جمله شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 عبارتنداز :

شرایط عمومی 

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان اشاره شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران همچون مسیحی، کلیمی و زرتشتی
 • پذیرش و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوء پیشینه کیفری و نداشتن فساد اخلاقی
 • توانایی جسمی لازم و متناسب با رشته انتخابی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی

 • داوطلب باید دارای مدرک کاردانی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد.
 • داوطلبان دارای مدرک معادل فوق دیپلم ( کاردانی ) باید واجد شرایط مندرج در آیین نامه شرکت دارندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمون های ورودی مقاطع تحصیلی بالاتر باشند.
 • پذیرفته شدگان گروه آموزشی پزشکی بعد از فارغ التحصیلی بایستی برابر با طول مدت تحصیل، تعهدی مبنی بر تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بسپارند.
 • دانشجویان آقا چنانچه سال آخر مقطع کاردانی هستند می توانند در رابطه با مسئله خدمت سربازی  از معافیت تحصیلی برای شرکت در این آزمون استفاده نمایند.
 • داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 شرکت کرده اند و در رشته های تحصیلی دوره روزانه پذیرفته شده اند چنانچه در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند تنها مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه ( غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، دانشگاه آزاد، مجازی و نوبت دوم ) می باشند.
دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 • داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96 شرکت کرده و در موسسات غیر دولتی، غیرانتفاعی، نوبت دوم ( شبانه )، مجازی و دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند چنانچه مشکل نظام وظیفه ( برای متقاضیان آقا ) نداشته باشند می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند.

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 از 23 خرداد سال جاری آغاز و تا 29 خرداد ماه ادامه خواهد داشت. جهت انجام ثبت نام بایستی به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید. لازم به ذکر است انتخاب رشته این آزمون بر خلاف سایر آزمون ها، هنگام ثبت نام انجام می شود. ضمنا لازم است به این نکته نیز اشاره داشته باشیم داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت نمایند علاوه بر انتخاب رشته محل های با آزمون، مجاز خواهند بود رشته های بدون آزمون را نیز انتخاب کنند ولی داوطلبانی که در آزمون شرکت نکنند فقط مجاز به انتخاب رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی خواهند بود. برای این کار بایستی با تهیه کارت اعتباری در انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی موسسه های غیر انتفاعی، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت نمایند.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97

اصولا در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی به موضوعاتی مانند زمان دقیق ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، سهیمه رزمندگان و ایثارگران ، مقررات وظیفه عمومی (ویژه برادران) ، شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 ، روش گزینش ، شرایط و ضوابط اتباع غیرایرانی ، تقسیم بندی داوطلبان از نظر سهمیه بندی، توزیع ظرفیت رشته های تحصیلی و برخی از مصوبات و آیین نامه ها ، کد رشته محل تمامی گروه های آزمایشی کاردانی به کارشناسی و … پرداخته می شود. ما نیز در ابتدای این مطلب به زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و همچنین شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 پرداختیم و در ادامه نیز جدول زمانبندی مراحل مختلف آزمون کاردانی به کارشناسی 97 را قرار خواهیم داد. پیشنهاد می کنیم حتما قبل از اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته، دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 را که لینک دانلود آن را در ادامه قرار خواهیم داد، با دقت مطالعه کنید و سپس اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته نمایید.

جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 کلیک کنید.

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97

چنانچه قصد دارید در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ثبت نام و شرکت کنید. لازم است بدانید هنگام انتخاب رشته مجاز به انتخاب حداکثر 50 کد رشته محل خواهید بود. ضمنا لازم به ذکر است که بسیاری از رشته های آزمون کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل کاردانی ( فوق دیپلم ) می باشد و برای تحصیل در این رشته ها نیازی به شرکت در آزمون نیست ولی لازم است در انتخاب رشته شرکت نمایید. برای انتخاب رشته های با آزمون می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. برای انجام انتخاب رشته می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در تماس باشید.

دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

جدول زمان بندی مراحل مختلف آزمون کاردانی به کارشناسی 97 

در این قسمت تمامی زمان های مربوط به مراحل مختلف آزمون کاردانی به کارشناسی 97 را که لازم است هر داوطلبی از آن اطلاع داشته باشد را قرار می دهیم. فقط توجه داشته باشید که زمان دقیق برخی از مراحل این آزمون مشخص نیست و ما فقط ماه برگزاری آن مرحله را ذکر می کنیم. به محض مشخص شدن زمان دقیق مراحل مختلف آزمون کاردانی به کارشناسی 97 مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره پاسخگوی سوالات شما در رابطه با زمان دقیق هر یک از مراحل خواهند بود.

عنوان  تاریخ
زمان ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی 97 97/3/23 الی 97/3/29
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی 97  – 
زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 97 97/5/12 و 97/5/13
اعلام نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی 97 نیمه دوم مرداد ماه
اعلام نتایح نهایی  آزمون کاردانی به کارشناسی 97 نیمه دوم شهریور

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی – دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی – انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی – کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی – اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی – تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی – زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی – زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی – زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی – ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 98دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 98 - دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

 • ۹۷/۰۱/۲۸
 • IRAN MOSHAVERE IRAN MOSHAVERE

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی